Vše o kadidlech

Nebe na Zemi: Ikony

Slevy

Náš internetový obchod se zabývá krom prodeje ikon, svatých olejů a dalších duchovních předmětů, prodejem řeckých kadidel. Jsme velmi šťastni, že můžeme českému zákazníkovi nabídnout velmi vysoce kvalitní kadidlo vyráběno podle staré athoské receptury. K výrobě řeckého chrámového kadidla se používá vysoce kvalitní éterický olej, který se používá na posvátné Hoře Athos.

Athoští mniši vyrábějí kadidlo z čisté pryskyřice a mísí je s různými vůněmi. Výroba řeckého kadidla je velmi pracný proces. Kromě silných paží na hnětení lepivé pryskyřice, musí mít každý zdravé plíce, protože celý čas je vystaven silným vůním éterického oleje.

Primární složkou řeckého kadidla je čistá pryskyřice, které se mele ve speciálním mlýnku dokud se z něj nenamele prach. Poté, co se namele potřebné množství kadidla, vloží se do kbelíku a promísí se s éterickým olejem.

Éterický olej určuje vůni kadidla. Podle kvality éterického oleje se určuje dlouhotrvající vůně při pálení kadidla. Během výroby se používá i talkový prášek, který způsobuje, že se kadidlo nelepí.

Po smíchaní pryskyřice a éterického oleje, se kadidlo vloží na stůl a válečkem se z něj začne formovat placka. Poté se nařeže na malé kousky. Po 24 hodinách se kadidlo balí a posílá prodejcům. Odtud se pak dostává do vaší kadidelnice, ze které si vychutnáváte požehnanou vůni řeckého kadidla.

Přejeme všem našim zákazníkům požehnaný čas s našimi kadidly.

Nabídka řeckého chrámového kadidla