Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím

Vše o kadidlech

Nejprodávanější produkty

Slevy

Prohlédnuté produkty

Kadidlo Oman Hougari Royal Zobrazit větší

Kadidlo Oman Hougari Royal

Nový produkt

  • Hmotnost: 20g
  • Latinský název: Boswellia sacra
  • Vůně: silná citrusová, s tóny vzácných dřevin, balzámu a jemných pryskyřičnatých dotyků
  • Země původu: Omán

Více informací

Tento produkt již není na skladě

Zakoupením tohoto produktu získáte až 19 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 19 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 4 Kč.


195 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Různé druhy kadidlovníku z čeledi březulovitých, rostoucích především v Arábii, Jemenu, Ománu, Somálsku, ale i v Indii, produkují nejznámější a nejproslulejší pryskyřici – kadidlo, zvané též olibanum.

Jeho užití spadá do nejstarších egyptských kultur a v průběhu dalších tisíciletí se stalo tím nejdůležitějším vykuřovadlem. Nesmělo chybět při žádných náboženských či světských obřadech a rituálech. Je signováno Slunci a má téměř univerzální použití, symbolizuje mužskou složku.

Patří mezi nejúčinnější čističe atmosféry jak na duchovní i fyzické úrovni, má silné dezinfekční účinky, vytváří pocit průzračnosti, zbožnosti, čistoty a klidu. Staví most mezi fyzickou a duchovní rovinou bytí, říká se, že s jeho vůní můžete poznat Boha. Jedná se o silný stimulant lidského ducha, snižuje stres, uvolňuje napětí, je vhodným doprovodem modliteb a meditací, rozšiřuje vědomí. 

Z Ománu pochází ty nejvíce ceněné druhy kadidla, sklízí se 2x ročně a jsou ručně tříděny na jednotlivé sorty.

Hougari Royal - jedná se o nejlepší a nejvíce ceněný druh kadidla na světě, velké, převážně zelené kusy mají silnou citrusovou vůni s tóny vzácných dřevin, balzámu a jemných pryskyřičnatých dotyků.

Recenze

Napsat recenzi

Kadidlo Oman Hougari Royal

Kadidlo Oman Hougari Royal

  • Hmotnost: 20g
  • Latinský název: Boswellia sacra
  • Vůně: silná citrusová, s tóny vzácných dřevin, balzámu a jemných pryskyřičnatých dotyků
  • Země původu: Omán

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

12 dalších produktů ve stejné kategorii: